Válíme sudy

Po dovolené zasloužená dovolená, Hrošík byl s námi ještě jeden týden doma, kdy jsme stihli nějaký ten výlet, napustit bazén (proto se ochladilo) a odpočinout si po té první dovolené.

Dorotka začala válet sudy a strašně se tomu směje. A taky oslavila 5 měsíců.

Ríša začal sám sobě říkat ty a má v tom slušný hokej, když se  mu snažím vysvětlit, že když mluví o sobě, že má říkat já. Zopakuje to po mně a příště zase ty. Ale aspoň mě napadlo, že jít na to cestou „ty jsi já“ asi není nejlepší volba.

V úterý jsme se plavili lodičkou po Baťově kanále, kde si i děti mohly vyzkoušet řízení. Ríša to pak samozřejmě odmítal komukoli předat a to včetně kapitána.

Když jsme šli na lodičky, Ríša se opřel o naše auto, které bylo mokré od deště, sklouznul po něm a zahučel mezi něj a chodník. Takže z toho je ta odřená brada.

Ve středu Hrošík točil med, takže jsem vzala děti ven, aby na to měl aspoň trochu prostoru.

IMG_7918

V pátek jsme jeli na výlet do Zetor Gallery v Brně. Mysleli jsme si, že už odtamtud nikdy neodjedeme. Opak byl ale pravdou, Ríšu strašně zaujal malý traktor od Igráčka a ty skutečné teda tak trochu prolezl, ale hlavně chtěl koupit ten malý na hraní. Teď s ním chodí i spát (vzpomínáte si na šroubovák? :))
Vystavené traktory jsou fakt moc pěkné a myslím, že by to tam bavilo kdejakého kluka (Potkali jsme tam bandu asi 3Oletých borců a bavilo je to hodně). Měli vystavený i nový model, který budou teprve vyrábět, design dělalo studio Pininfarina a je fakt krásný.
Skoro do všeho se dá vlézt a mačkat a řadit a hýbat.

V neděli jsme jeli do Vracova na vláčky Železnice 600. Dvakrát jsme se svezli vláčkem, Ríša si zaskákal v nafukovacím hradu, ale největší úspěch stejně mělo pískoviště s bagrem s radlicí. Brzy jsme to ale vzdali, protože už počet lidí překročil pro nás únosnou mez. Prosto je to moc pěkný, udržovaný, měla jsem pocit, že jsem vlastně u někoho na zahradě (byly tam i obyčejné záhonky se zeleninou), jsou tam dvě trasy vláčků, pro malé děti spousta her, trampolíny, házení kroužků, zmiňované pískoviště, občerstvení. Myslím, že by železnice mohla být přístupná klidně každý víkend celou sobotu i neděli a ne jen jednou za dva týdny v neděli.

IMG_8128

Na kole už jezdí jako ďas, občas už zvedne i obě nohy a chvilku udrží balanc.
Začal říkat ryba – „biba.“

Reklamy

2 thoughts on “Válíme sudy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s